Τα Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Αρκαδίας για την εβδομάδα

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (από 22.3.2021 έως 28.3.2021)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 22 Μαρτίου 2021 έως 28 Μαρτίου 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Αστυνομικής Διεύθυνσης Αρκαδίας θα είναι τα ακόλουθα:

Α΄ Κινητή Αστυνομική Μονάδα

Δευτέρα (22.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη – Λεωνίδιο – Παλαιοχώρι – Άγιος Βασίλειος – Πλατανάκι – Κοσμάς

Τρίτη (23.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Άνω Δολιανά- Μεσσοράχη- Βούρβουρα- Πηγαδάκια- Κερασιά- Βλαχοκερασιά- Μάναρη- Κολλίνες

Τετάρτη (24.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Παναγίτσα- Κώμη- Δάρα- Πράσινο- Δρακοβούνι- Θεόκτιστο- Κερπινή- Αμυγδαλιά – Βαλτεσινίκο – Λάστα- Ράδου- Μαγούλιανα- Νυμφασία- Καμενίτσα

Παρασκευή (26.3.2021) πρωινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Σέρβου- Λυκούρεση- Ψάρι- Παλούμπα- Σαρακίνι- Λυσαρέα- Όχθια- Κοκκινόραχη- Αετοράχη- Σταυροδρόμι- Καλλιάνι- Φαναράκι- Καστράκι

Κυριακή (28.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη – Καστρί – Ωριά – Καράτουλα – Περδικόβρυση – Άγιος Πέτρος- Άγιος Ιωάννης – Πλατάνα – Στόλος – Φούντωμα

Β΄ Κινητή Αστυνομική Μονάδα

Δευτέρα (22.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη – Αγία Σοφία – Ελαιοχώρι – Χάραδρος – Πλάτανος – Σίταινα – Καστάνιτσα – Πραστός – Αρκαδικό – Χωριό

Τρίτη (23.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Παραδείσια- Χράνοι- Βελιγοστή- Ίσαρη- Βάστα- Καρύταινα- Ζώνη- Παλαμάρι- Ψάρι- Σύρνα- Ελληνικό- Λυκόσουρα- Λύκαιο- Καστανοχώρι- Κυπαρίσσια- Καρυές

Τετάρτη (24.3.2021) πρωινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Δόριζα- Αραχαμίτες- Κουβέλια- Καλτεζιές- Πάπαρης- Αγριακώνα- Σκορτσινός- Πετρίνα- Λεοντάρι- Ποταμιά- Καμάρα- Άκοβος- Γούπατα- Δυράχι- Τουρκολέκα

Παρασκευή (26.3.2021) πρωινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Πουρναριά- Μουριά- Βάχλια- Δήμητρα- Κοντοβάζαινα- Βελημάχι- Παραλογγοί- Καρδαρίτσι- Βιδιάκι- Μοναστηράκι- Βούτσης

Κυριακή (28.3.2021) απογευματινές ώρες

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Τρίπολη- Καρύταινα- Ατσίχολος- Βλαχόραυτης- Κρυονέρι- Ριζοσπηλιά- Κοκοράς- Ράπτης- Αράχοβα- Μελισσόπετρα- Ζάτουνα- Δημητσάνα